Kasacja aut Goleniów

Jeżeli posiadasz stare i zniszczone auto z którym nie wiesz co zrobić to zadzwoń do nas ! Kasacja aut Goleniów to dobry klient na twój samochód. Kupujemy wszystkie samochody niezależnie od stanu technicznego. Kupimy auta całe i powypadkowe ze wszystkich roczników. Interesują nas wszystkie marki i modele. Za każde nawet mocno zniszczone aut, które nadaje się już tylko na złom zapłacimy gotówką.

kasacja aut goleniów

Czy auto kasacja Goleniów kupi każdy rocznik ?

Dla nas rocznik samochodu nie ma znaczenia. Zajmujemy się skupowaniem samochodów starych, zniszczonych, rozbitych, zardzewiałych i tych których nikt już nie chce. Każde auto możemy kupić za gotówkę. Oferujemy państwu wstępną wycenę samochodu już przy pierwszej rozmowie telefonicznej. Jeżeli będziesz zainteresowany to kupimy twój samochód bardzo szybko i sprawnie. Jeżeli jest niesprawny to przyślemy nasz holownik po jego odbiór.

Czy kasacja aut Goleniów jest dostępna od ręki ?

Jesteśmy dostępni dla państwa przez cały czas. Często zdarza się iż odbieramy od państwa samochody bardzo szybko. Jeżeli nie posiadamy bardzo dużej ilości zleceń to twój stary samochód odbierzemy w ciągu zaledwie kilku godzin. Jeżeli nie możemy go odebrać od ręki to postaramy się zrobić to tak szybko jak tylko jest to możliwe. Jeżeli mamy dużo pracy to termin odbioru może ulec wydłużenie, staramy się jednak nie przekraczać 48 godzin.

Czy kasacja samochodów Goleniów obsługuje też okolice ?

Działamy zarówno w Goleniowie jak i w całej bezpośredniej okolicy. Kupujemy samochody na terenie miasta jak również w okolicznych wioskach i mniejszych miejscowościach. Oprócz Goleniowa obsługujemy także wszystkie miasta i miejscowości województwa Zachodniopomorskiego. Nie musisz się więc martwić że nie damy rady odebrać twojego samochodu. Nasz okręg działania jest olbrzymi i obejmuje całe województwo.

Jak kasacja pojazdów Goleniów płaci za samochody ?

Wartość każdego samochodu przez skupem jest indywidualnie wyceniana. Wystarczy tylko do nas zadzwonić i podać wszystkie podstawowe dane techniczne pojazdu a my całkowicie gratis postaramy się go dla państwa wycenić. Za każdy kupione przez nas pojazd dostaną państwo gotówkę. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma płatności. Zaraz po podpisaniu wszystkich dokumentów otrzymują państwo gotówkę do ręki.