Kontakt

kontakt skup samochodów szczecin

Adres korespondencyjny:

Auto skup autokupimy.pl – skup aut, legalne złomowanie i kasacja pojazdów Szczecin i całe Zachodniopomorskie
ul. Jagiellońska 4
70-435 Szczecin
tel. +48 788966966
email: kazde@autokupimy.pl

Kontakt skup samochodów Szczecin jest możliwy na kilka sposobów:

  • kontakt telefoniczny (preferujemy)
  • mailowy (polecamy wysyłać zdjęcia aut uszkodzonych)
  • kontakt przez formularz kontaktowy
  • kontakt przez media społecznościowe

Na co dzień posiadamy bardzo dużą liczbę zleceń dlatego jeżeli zależy państwu na szybkim i bezproblemowym kontakcie to polecamy dzwonić. Ze względu na dużą liczbę zadań nie jesteśmy w stanie szybko i sprawnie odpowiadać na wszystkie inne formy kontaktu. Kontakt mailowy oraz poprzez media społecznościowe może być więc opóźniony. Dzwoniąc do nas od ręki otrzymujesz wszystkie interesujące cię informacje. Sprawdź sam jakie to wygodne. Z góry przepraszamy wszystkich klientów piszących maile. Staramy się na nie odpowiadać najszybciej jak tylko możemy !

Zalecamy kontakt telefoniczny pod numerem: tel. 788-966-966

Jeżeli już się do nas dodzwoniłeś i zależy Tobie na precyzyjnej wycenie auta lub po prostu nie spieszy się Tobie, to możesz również napisać do nas maila. Pisząc maila nie zapomnij podać wszystkich danych technicznych pojazdu oraz przebiegu i opisu. Niezbędne może również okazać się dołączenie kilku zdjęć oraz zaproponowanie ceny jaką chcesz otrzymać za ten pojazd. Warto zamieścić w mailu wszystkie niezbędne informację bo w przeciwnym wypadku wycena auta może być nie możliwa lub i tak poprosimy państwa o uzupełnienie brakujących informacji oraz dosłanie zdjęć.

Kontakt mailowy ze zdjęciami: kazde@autokupimy.pl

Ze względu na bardzo dużą liczbę zleceń w terenie bardzo często zdarza się sytuacja iż nie ma nikogo na miejscu w naszej siedzibie. Ponieważ udostępniamy państwu mapę dojazdu do nas warto zadzwonić przed przyjazdem niż pocałować przysłowiową klamkę. Nasz skup ma charakter działalności mobilnej więc w terenie spędzamy około 99% czasu naszej działalności. Dlatego właśnie kontakt skup samochodów Szczecin jest bardzo ważny jeżeli zależy państwu na tym aby kogoś zastać. Dzwoń zawsze do nas i zgłoś chęć przyjazdu do nas samochodem który mamy obejrzeć.

Dzwoń do nas zawsze przed przyjazdem !