Złomowanie aut Szczecin

Złomowanie aut Szczecin to oferta skierowana do wszystkich którzy chcą sprzedać stare zniszczone lub uszkodzone auto. Kupujemy taki pojazdy bezpośrednio u państwa. Jesteśmy największym skupem takich samochodów w regionie. Specjalizujemy się w skupie samochodów w złym stanie technicznym. Interesują nas samochody uszkodzone, rozbite, zniszczone, powypadkowe i wszystkie inne których nikt już nie chce kupić.

złomowanie aut szczecin

Czy złomowanie aut Szczecin to oferta kompleksowa ?

Zapewniamy państwu od a do z wszystko co jest potrzebne przy tego typu usługach. Oferujemy pełną pomoc zarówno z technicznej strony jak i załatwienie wszystkich niezbędnych formalności. Wystarczy tylko do nas zadzwonić a nie muszą się państwo martwić już niczym innym. Oferujemy najlepsze warunki odbioru starych samochodów. Zapewniamy państwu wszystkie formalności na miejscu oraz odbiór auta z dogodnego dla państwa miejsca.

Jakie samochody kupuje złomowanie samochodów Szczecin ?

Kupujemy wszystkie samochody i w każdym stanie technicznym i wizualnym. Nie straszne nam pojazdy uszkodzone, rozbite, zniszczone, powypadkowe, stare i brzydkie. My kupujemy samochody których inni już nawet nie chcą oglądać. Interesuje nas każde auto. Jeżeli masz pojazd z którym nie chcesz już się męczyć, to dzwoń do nas. Pomożemy Tobie szybko i sprawnie. Za samochód otrzymasz od nas uczciwą zapłatę. Samochód jesteśmy w stanie odebrać od państwa własnym transportem.

Jak szybko auto złomowanie Szczecin może mi pomóc ?

Staramy się pomagać państwu najszybciej jak tylko możemy. Samochody odbieramy od państwa codziennie. Czas odbioru jest uzależniony od tego ile pracy w danym momencie mamy do zrobienia. Jeżeli posiadamy dużo zleceń czas realizacji odbioru państwa auto może ulec wydłużeniu. Jeżeli nie mamy zleceń, możliwe że państwa auto zostanie odebrane od razu lub w ciągu zaledwie kilku godzin. Staramy się odbierać auta od państwa w maksymalnie 48 godzin.

Czy złomowanie pojazdów Szczecin pobiera opłaty za usługi ?

Nie pobieramy od państwa żadnych pieniędzy. Oferujemy państwu darmową wstępną wycenę samochodu. Wystarczy tylko do nas zadzwonić i podać podstawowe dane techniczne auta, a my je orientacyjnie wycenimy. Jeżeli zdecydują się państwo na sprzedaż, to odbierzemy państwa uszkodzone auto bezpośrednio z pod domu całkiem gratis ! Tylko my oferujemy państwu tak korzystne warunki odbioru starych aut !