Kasacja aut Stargard

Masz już dość swojego starego i awaryjnego auta ? Nie masz pomysłu co z nim zrobić ? Kasacja aut Stargard pomoże Tobie szybko i sprawnie. Zajmujemy się skupem samochodów starych i brzydkich. W przeciwieństwie do konkurencji kupujemy wszystkie typy i rodzaje samochodów za gotówkę. Kupimy nawet stare, zniszczone i zardzewiałe samochody, które nadają się już tylko na złom. Zadzwoń i sprawdź naszą ofertę.

kasacja aut stargard

Czym różni się kasacja aut Stargard od konkurencji ?

Działamy szybko i sprawnie. Jesteśmy profesjonalistami ponieważ na rynku istniejemy od wielu lat. Oferujemy państwu szybką i fachową obsługę na każdym etapie transakcji. Skupujemy samochody cały i uszkodzone. Bez względu na stan i rocznik. Ponieważ posiadamy rozległe kontakty i doświadczenie to oferujemy państwu najlepsze ceny w regionie. Zapewniamy państwu również odbiór uszkodzonych samochodów bezpośrednio z pod domu.

Czy auto kasacja Stargard pobiera opłaty za swoje usługi ?

Nie bierzemy od państwa żadnych pieniędzy. Oznacza to że zarówno nasza pomoc formalna jak i techniczna nic nie kosztuje ! Oznacza to że nie pobieramy od państwa opłat za wstępną wycenę samochodu jak również pomoc z niezbędną dokumentacją. Jeżeli pojazd jest uszkodzony to także całkowicie gratis odbierzemy do od państwa z pod domu lub każdego innego wygodnego dla was miejsca.

Ile czasu potrzeba aby kasacja pojazdów Stargard mi pomogła ?

Staramy się zawsze działać najszybciej jak tylko jest to możliwe. Dlatego właśnie zawsze jesteśmy do dyspozycji. Często zdarza się iż pomagamy państwu w ciągu zaledwie kilku godzin od momentu zgłoszenia się do nas. Jeżeli posiadamy wolne moce przerobowe to nasz holownik możemy wysłać do państwa od razu. Jeżeli nie to staramy się odebrać pojazd od państwa w czasie maksymalnie 48 godzin od momentu zgłoszenia się do nas.

Czy kasacja samochodów Stargard zapłaci za mój wrak ?

Zapłacimy za każde auto. Płacimy za samochody całe jak i uszkodzone. Płacimy również za rozbite, powypadkowe, stare, pordzewiałe i te które nie przedstawiają już potencjalnie żadnej wartości i nadają się tylko na złom. Każde auto jest indywidualnie wycenione i za nie państwu zapłacimy. Dodatkowo całkowicie bez żadnych opłat odbierzemy je od państwa na terenie całego województwa Zachodniopomorskiego i okolic.