Złomowanie aut Stargard

Jeżeli chodzi o pomoc ze starymi i niesprawnymi autami to świetnie państwo  trafili. Złomowanie aut Stargard to oferta dotycząca głównie takich samochodów. Jesteśmy specjalistami od skupowania aut niesprawnych, rozbitych, zniszczonych, starych i nie nadających się do dalszej odsprzedaży. Zadzwoń do nas a nie będziesz się już musiał martwić co zrobić ze starym autem. Odbierzemy je od Ciebie i zapewnimy wszystkie dokumenty.

złomowanie aut stargard

Dlaczego akurat złomowanie aut Stargard ?

Jesteśmy najlepszą ofertą w twojej okolicy. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie. Jesteśmy profesjonalnym skupem zajmującym się samochodami które już nie koniecznie są piękne i nowe. My specjalizujemy się w skupie wszelkiego rodzaju wraków, aut uszkodzonych, powypadkowych, rozbitych, zniszczonych i nadających się już tylko na złom. Zapewnimy państwu fachową pomoc z każdym autem.

Czy złomowanie samochodów Stargard to usługa kompleksowa ?

Zapewniamy państwu wszystko co potrzebujecie. Oferujemy wstępną wycenę samochodu już podczas pierwszego kontaktu. Jeżeli zdecydują się państwo na skorzystanie z naszych usług to zapewniamy państwu także pełną obsługę z formalną i techniczną. Samochody uszkodzone odbieramy z pod ustalonego wcześniej adresu całkowicie za darmo. Wszystkie potrzebne państwu dokumenty otrzymacie od ręki na miejscu odbioru auta. Płacimy gotówką.

Jaką cenę auto złomowanie Stargard zaoferuje za mój samochód ?

Oferujemy państwu najlepsze ceny za stare samochody. Płacimy najlepiej w całym regionie. Wartość każdego auta jest indywidualnie ustalana i przekazywana państwu podczas pierwszego kontaktu. Każdy samochód jest oceniany na podstawie marki, modelu i rocznika oraz stanu technicznego. Samochody całe i sprawne są premiowane. Za uszkodzone i stare płacimy tylko wartość złomu.

Czy złomowanie pojazdów Stargard to szybka pomoc ?

Staramy się zawsze pomagać państwu najlepiej jak tylko potrafimy. Samochody które nie mogą długo czekać odbieramy w pierwszej kolejności. Zadzwoń do nas i ustal indywidualnie warunki odbioru swojego samochodu. Samochody priorytetowe zabieramy nawet w ciągu kilku godzin od momentu zgłoszenia. Jeżeli nie możemy odebrać państwa auta od razu to staramy się to zrobić nie później niż w ciągu 48 godzin.