Kasacja aut Gryfino

Stare i zniszczone samochody to nasza specjalność.  Kasacja aut Gryfino to najlepszy sposób na twoje niechciane auto ! Kupujemy wszystkie marki i modele. Skupujemy auta kilkuletnie i rozbite jak również stare, zniszczone i zardzewiałe. Każdy nawet bardzo uszkodzony pojazd chętnie kupimy. Gwarantujemy wstępną wycenę samochodu już podczas rozmowy telefonicznej. Płacimy najlepsze ceny w regionie.

kasacja aut gryfino

Czy kasacja samochodów Gryfino na pewno kupi moje auto ?

Jesteśmy zainteresowani każdym samochodem. Kupujemy pojazdy w każdym stanie technicznym i z każdego rocznika. Interesują nas samochody uszkodzone, rozbite, zniszczone, stare, zardzewiałe, długo stojące, brzydkie których już nikt nie chce kupić. My kupimy nawet auto którego nie chce już nasza konkurencja. Nie musisz się martwić że nie kupimy twojego samochodu ! My kupujemy wszystkie auta i w każdym stanie.

Czy auto kasacja Gryfino wystawi mi niezbędne dokumenty ?

Wszystko co będzie państwu niezbędne do załatwienia formalności zostanie zrealizowane od ręki. Gwarantujemy państwu pomoc z załatwieniem wszystkich niezbędnych formalności. Wystawiamy państwu wszystkie dokumenty do wydziału komunikacji oraz firmy ubezpieczeniowej. Dodatkowo podpowiadamy co i gdzie należy zgłosić oraz w jakim terminie aby dopełnić wszystkich urzędowych formalności.

Jak szybko kasacja aut Gryfino zabierze mój samochód ?

Staramy się działać najszybciej jak tylko to możliwe. Samochody odbieramy od państwa na bieżąco. Codziennie odbieramy od państwa po kilka samochodów. Często odbiór jest realizowany w ciągu zaledwie kilku godzin od momentu zgłoszenia chęci sprzedaży auta. Jeżeli nie możemy odebrać państwa auta od ręki to staramy się to zrobić w ciągu maksymalnie 48 godzin od momentu zgłoszenia chęci sprzedaży.

Czy kasacja aut Gryfino może odebrać aut od innej osoby ?

Jesteśmy w stanie odebrać samochód od osoby która nie jest jego właścicielem. Czyli mogą państwo zlecić przekazanie nam pojazdu na podstawie upoważnienia pisemnego. Upoważnienie nie musi być wystawione przez notariusza. Jedynym warunkiem jest to iż zostanie sporządzone w formie pisemnej. Czyli wystarczy na zwykłej kartce napisać upoważnienie do kasacji pojazdu innej wyznaczonej osobie.