Skup aut Gryfino

Jeżeli masz auto którego nie możesz sprzedać lub zależy Tobie na jego szybkiej sprzedaży to trafiłeś dobrze. My uwalniamy państwa od motoryzacyjnych kłopotów. Skup aut Gryfino to pewny klient na każdy samochód. Kupujemy auta w każdym stanie technicznym i wizualnym. Kupimy auta całkowicie sprawne jak również uszkodzone, zniszczone, rozbite, stare i zardzewiałe których nie opłaca się już naprawiać.

skup aut gryfino

Czy skup samochodów Gryfino dojeżdża też do okolicznych miejscowości ?

Działamy zarówno na terenie Gryfina jak również wszystkich okolicznych miejscowości. Dojedziemy wszędzie tam gdzie trzeba. Jesteśmy mobilnym skupem i obsługujemy teren całego Zachodniopomorskiego. Dojeżdżamy do państwa pod umówiony wcześniej adres i odbieramy samochody sprawne i niesprawny. Dysponujemy własnymi holownikami które codziennie są do państwa dyspozycji.

Ile skup aut Gryfino płaci za samochody uszkodzone ?

Wartość każdego samochodu jest inna. Indywidualnie wyceniamy każdy pojazd. W przypadku samochodów uszkodzonych zalecamy państwu wysyłanie do nas na mail zdjęć pojazdów, ponieważ bez obejrzenia skali uszkodzeń ciężko będzie nam wycenić państwa pojazd. Jeżeli przyślą państwo zdjęcia to wycena będzie w miarę precyzyjna. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego a później mailowego przysyłania zdjęć.

Czy auto skup Gryfino pobiera opłaty za dojazd i wycenę auta ?

Nie bierzemy od państwa żadnych pieniędzy. Zarówno wstępna wycena pojazdu jak i również późniejszy jego odbiór jest całkowicie gratis ! Oznacza to dla państwa to że nie musicie się o nic martwić. Możecie śmiało dzwonić a my wycenimy wasz pojazd i odkupimy. Jeżeli nie będzie mógł jechać na kołach to przyślemy nasz holownik, który całkowicie za darmo zabierze państwa uszkodzone auto z miejsca postoju.

Ile czasu potrzeba żeby skup pojazdów Gryfino przyjechał do mnie ?

Wszystko jest uzależnione do tego jak dużo pracy mamy w danej chwili i w jakiej lokalizacji znajduje się pojazd. Staramy się samochody które nie mogą czekać, odbierać w pierwszej kolejności. Warto zawsze zadzwonić i zapytać. Jesteśmy elastyczni i często zdarza się iż odbieramy od państwa samochody w ciągu zaledwie kilku godzin od momentu zgłoszenia chęci sprzedaży. Jeżeli nie możemy odebrać auta od ręki postaramy się to zrobić maks w 48 godzin.