Teren działania

Teren działania skup aut Szczecin oraz złomowanie to całe województwo Zachodniopomorskie i ościenne miejscowości. Jeżeli masz auto na do sprzedania na terenie tego województwa to nie musisz się o nic martwić. Zadzwoń a my je kupimy i odbierzemy własnym transportem. Obsługujemy wszystkie miasta i miejscowości. Dojeżdżamy wszędzie bez żadnych dodatkowych opłat. Jesteśmy liderem skupu używanych samochodów w całym regionie.

teren działania skup aut szczecinJakie miasta obsługuje nasz skup ?

Działamy na terenie wszystkich większych miast województwa Zachodniopomorskiego. Nie oznacza to jednak iż nie dojeżdżamy także do mniejszych miejscowości. Ważni są dla nas wszyscy nasi klienci, niezależnie od tego gdzie mieszkają. Jeżeli masz wątpliwości czy dotrzemy również i do Ciebie to warto się z nami skontaktować. Chętnie dopowiemy telefonicznie na państwa wszystkie pytania dotyczące odbioru samochodów.

Dlaczego obsługujemy tak duży teren ?

Ponieważ posiadamy ogromne zaplecze to jesteśmy w stanie kupić od państwa setki samochodów. Dlatego właśnie teren działania skup aut Szczecin to całe województwo Zachodniopomorskie i ościenne miejscowości. Jesteśmy jednym z największych skupów samochodów w całym regionie. Posiadamy ogromne zaplecze techniczne i finansowe. Kupujemy wszystkie typy i rodzaje samochodów. Działamy także na terenie innych krajów i posiadamy tam partnerów biznesowych.

Czy dojeżdżają państwo bezpośrednio pod adres ?

Tak. Posiadamy własne holowniki które codziennie odbierają od państwa samochody. Warto do nas zadzwonić i ustalić kiedy i gdzie możemy odebrać państwa auto. Po ustaleniu wszystkich szczegółów jesteśmy w stanie wysłać państwu holownik pod wskazany adres w uzgodnionym terminie. Bezpośrednio z kierowcą są państwo w stanie przeprowadzić całą transakcję od ręki. Szybko i wygodnie.

Czy muszę płacić za państwa przyjazd na miejsce ?

Nie pobieramy od państwa żadnych pieniędzy. Dojazd naszej lawety i odbiór samochodu od państwa jest całkowicie gratis ! Oznacza to dla państwa to iż nie zapłacą państwo za przyjazd holownika ani złotówki. Tylko my oferujemy państwu tak korzystne warunki odbioru samochodów sprawnych i niesprawnych na terenie całego województwa ! Do tego działamy bardzo szybko i wygodnie dla państwa.