Kasacja aut Police

Kasacja aut Police to twoje rozwiązanie na niechciane auto ! Kupujemy wszystkie samochody. Specjalizujemy się w kupowaniu aut których już nikt nie chce. Kupujemy auta całe i powypadkowe. Kupimy samochody ze wszystkich roczników i w każdym stanie. Interesują nas auta kilkuletnie i uszkodzone jak również te stare, zniszczone, zardzewiałe które stoją już od dawna u państwa w ogródku.

kasacja aut police

Czy kasacja aut Police przyjmuje wszystkie pojazdy ?

Tak. Przyjmujemy wszystkie marki i modele oraz roczniki. Jedynymi warunkami oddania do nas auta jest posiadanie do niego stosownych dokumentów oraz prawa dysponowania. Kupujemy za gotówkę każde auto. Skupujemy głównie samochody uszkodzone, powypadkowe, rozbite, zniszczone, stare, zardzewiałe. Za każde nawet totalnie rozwalone auto płacimy. Zapewniamy obiór z miejsca postoju własnym transportem.

Czy auto kasacja Police to usługa szybka ?

Nawet bardzo szybka. Działamy błyskawicznie. Codziennie odbieramy od państwa samochody. Cały czas jesteśmy do państwa dyspozycji. Często odbieramy samochody w ciągu zaledwie kilku godzin od momentu zgłoszenia. Jeżeli zależy Tobie na czasie to dobrze trafiłeś. Działamy bardzo profesjonalnie. Zadzwoń i przekonaj się sam jak szybko możesz pozbyć się grata. Jeżeli nie możemy przyjechać od razu to postaramy się to zrobić w maks 48 godzin.

Czy kasacja samochodów Police coś kosztuje ?

Przeciwnie. Nie pobieramy od państwa żadnych pieniędzy ! To jeszcze my płacimy państwu za stare i zniszczone graty ! Zadzwoń i przekonaj się jakie to proste. Dokonamy wstępnej wyceny twojego auta. Jeżeli będziesz zainteresowany to całkowicie za darmo odbierzemy twoje auto z pod domu i zapłacimy ustaloną cenę bezpośrednio na miejscu. Wszystkie niezbędne dokumenty otrzymasz od ręki w miejscu odbioru auta.

Ile płaci za auto kasacja pojazdów Police ?

Wartość każdego samochodu jest ustalana indywidualnie. Na podstawie modelu, rocznika i marki jesteśmy w stanie w przybliżeniu określić wartość państwa samochodu. Jeżeli zależy państwu na bardziej precyzyjnej wycenie to warto wysłać do nas zdjęcia pojazdu. Każde auto jest inne. Jedno mniej, drugi bardziej uszkodzone. Staramy się zawsze do każdego samochodu pochodzić indywidualnie.