Kasacja aut Szczecin

Masz już dość starego grata ? Kasacja aut Szczecin i okolice to rozwiązanie twojego problemu. My kupujemy samochody których nikt już nie chce. Interesują nas auta uszkodzone, powypadkowe, zniszczone, rozbite, zardzewiałe, stare, bez przeglądu technicznego oraz ubezpieczenia OC. Każde auto jest dla nas interesujące i za każde jesteśmy w stanie zapłacić. Zapewniamy pełną obsługę techniczną oraz formalną.

kasacja aut szczecinCzemu kasacja aut Szczecin to najlepsza opcja ?

Jeżeli nie możesz sprzedać swojego starego lub uszkodzonego auta to co zamierzasz z nim zrobić ? Skończył się przegląd a za parę dni skończy się OC  ? Po co płacić za wrak. Sprzedaj auto nam i pozbądź się problemu raz na zawsze. Kupimy od państwa każdy samochód i w każdym stanie. W przypadku aut niesprawnych oferujemy także dojazd na miejsce i odbiór samochodu z pod domu. Wszystkie niezbędne formalności załatwiamy z państwem na miejscu.

Czy auto kasacja Szczecin zapewnia wszystką niezbędną dokumentację ?

Zapewniamy państwu całkowitą obsługę. Dzwoniąc do nas nie musisz się o nic martwić i niczego obawiać. Zapewniamy państwu wszystką niezbędną dokumentację do wydziału komunikacji jak i firmy ubezpieczeniowej. Wszystkie potrzebne dokumenty dostają państwo bezpośrednio na miejscu transakcji. Nie muszą państwo nigdzie z nami jeździć. Wytłumaczymy także gdzie i w jakiej kolejności należy załatwić niezbędne formalności urzędowe.

Czy kasacja samochodów Szczecin jest w stanie odebrać moje uszkodzone auto ?

Tak. Oferujemy państwu odbiór samochodu. Zdajemy sobie sprawę iż dostarczenie niesprawnego lub rozbitego pojazdu może być dla państwa trudne. Dlatego właśnie oferujemy państwu odbiór uszkodzonego samochodu bezpośrednio z pod wskazanego adresu. Głównym plusem jest to że odbieramy auto i wystawiamy państwu wszystkie niezbędne dokumenty na miejscu. Za odbiór aut od państwa nie pobieramy żadnych opłat !

Czy kasacja pojazdów Szczecin odbiera też auta z okolicznych miejscowości ?

Odbieramy od państwa samochody zarówno z terenu Szczecina jak i ze wszystkich okolicznych miast i miejscowości. Działamy szybko i sprawnie także na terenie całego województwa Zachodniopomorskiego. Odbierzemy państwa auto z każdej miejscowości na terenie województwa. Zadzwoń i ustal dogodny dla Ciebie termin odbioru samochodu. Przyjedziemy o dogodnej dla państwa porze.